Chcete pečovat o sebe i domácnost kvalitními prostředky, navíc vlastnoručně vyrobenými?

Ukážu vám, jak na to.

Povedu vás krok za krokem.

Na péči o své tělo používám svoje mýdlo, domácí krémy i odličovací mléko. Podobná situace je u nás s pracími a úklidovými prostředky. Celá naše rodina má citlivou pokožku, a proto velmi hlídáme, v čem pereme a čím uklízíme.

To ale bylo před pár lety úplně jinak.

Před početím naší dcery jsem byla běžným spotřebitelem, nakupovala kosmetiku i drogerii ovlivněná reklamou. Ovšem pořád jsem měla pocit, že to není ono, a navíc za docela vysokou cenu. Pak jsem dostala nápad začít si všechny tyto věci vyrábět doma sama.

Jsem expertka na výrobu domácí kosmetiky a drogerie

Za léta zkoušení a testování jsem vytvořila fungující recepty, které jsou jednoduché, z běžně dostupných surovin.

Nejvíc na výrobě všech těchto věcí mě baví myšlenka, že své rodině dávám jenom to nejlepší, že mám jistotu o zdravotní nezávadnosti, a navíc tím ušetřím opravdu hodně peněz.

Můžu si proto dovolit pracovat jen pár dní v týdnu a zbytek času trávím se svojí rodinou na výletech, v lese nebo jenom tak na zahradě.

Ten úžasný, hřejivý a uklidňující pocit přeji i vám!

Teď už jsem tak spokojená se svými postupy, že se o ně mohu podělit s vámi ve svém e-booku. Dlouho jsem přemýšlela, jak ho pojmout, co do něj zařadit. Nakonec jsem v něm uvedla své jednoduché, opakovaně vyzkoušené, recepty mimo postupů na výrobu mýdla, která je komplexní a potřebuje více prostoru.

Co mém v e-booku najdete:

Raději byste sami nahlédli dovnitř, co je v obsahu a přečetli si pár stránek?

Tady jsou >>>

Můj muž vymyslel slogan, když jsem se jednou mazala svým novým výtvorem:

 Používáte krémy? A víte, co v nich je?

Já ano!

Je v nich jen to, co si do nich zamíchám.

Prošla jsem dlouhou cestu vymýšlení, zkoumání, studia a testování receptů, abych měla jistotu, že sdílím návody, které opravdu fungují a jsou zdravé. Tuto cestu vy už absolvovat nemusíte, já jsem ji za vás prošla a teď vás po ní velmi ráda v tomto e-booku povedu.

Původně jsem psát e-book ani nechtěla, stačily mi kurzy výroby těchto věcí, ale po zvýšení zájmu o kurzy a hlavně moje postupy jsem si řekla, že se s mými návody podělím i s vámi.

„S mým manželem milujeme jízdu na divoké vodě. Ovšem před tím, než jsem si s ním sedla do lodi, prošla jsem kurzem „Jízda na divoké vodě“, abych věděla, jak se zachovat v kritické situaci. Bez tohoto kurzu bych měla obrovský strach si na rozdivočelou řeku troufnout. Instruktor i celý kurz byl úžasný a já jsem odjížděla s pocitem, že teď už to opravdu zvládnu.“

Přesně tenhle pocit jistoty, že to zvládnete, budete mít po přečtení mého e-booku. Najdete v něm totiž nejen recepty ale i kompletní seznam dodavatelů surovin přesně tak, abyste mohli ihned začít vyrábět svoje úžasné výrobky.

e-book netoxicky domov

 

Tímto e-bookem vám dávám své kompletní a jednoduché návody na výrobu většiny běžně používaných prostředků na péči o tělo i celou domácnost za cenu, kterou si sami po jeho přečtení zvolíte

Budu nadšená, když vám můj e-book přinese užitek i radost z tvoření. A když jej ohodnotíte penězi, budu ještě raději.

Jeho psaní a zkoušení receptů mi zabralo docela dost času a věřím, že to sami po přečtení poznáte. 

Otázky a odpovědi:

Mám pro vás navíc jeden voňavý a sladký bonus v rámci e-booku

 
bonus cokolada

Je plno lidí, kteří milují dobrou čokoládu. V rámci svého e-booku jsem se rozhodla se s vámi podělit o dva z mých nejúspěšnějších receptů na tento voňavý a vynikající skvost.

Má to jednu velkou výhodu, můžete se rozhodnout, jakou čokoládu chcete vyrobit – z praženého nebo raw kakaa, s jakým sladidlem, nebo jaké další přísady přidáte. Prostě si můžete s mými recepty hrát tak, jak to děláme my doma.

V rámci e-booku najdete krok za krokem návod na výrobu domácí čokolády včetně fotografického postupu v hodnotě 249 Kč.

Představte si, že díky tomuto e-booku:

Už se těšíte na vlastní tvoření?

Vidíte se, jak máte před sebou potřebné suroviny a pouštíte se do výroby?

 
e-book netoxicky domov

Udělejte první krok!

Objednejte si e-book Netoxický domov s vlastními výrobky s návody na domácí výrobu kosmetiky a drogerie.

Z vlastní zkušenosti vím, že když něco chci, je důležité to udělat ihned. Později se na to může zapomenout, přijdou jiné myšlenky a ta správná energie rychle zmizí.

Cena je ??? Kč podle Vaší spokojenosti, až po jeho přečtení.

Klikněte na tlačítko níže a pořiďte si tento e-book ihned!

Miriam Štolfová
Miriam Štolfová
Autorka kreatívnych projektov, www.miriamstolfova.sk
Read More
Skvelýýýýý. Famózny e-book plný presných, praktických, jednoduchých a ekologických receptov. Presne to, čo my, žienky a naša matička Zem, potrebujeme - šetriť čas, prírodu a peňaženku. Všetky recepty sú 100x vyskúšané a overené na vlastnej koži a domácnosti autorky, čo je naozaj veľkým bonusom. Bety VIE o čom píše. Vyrobiť tieto čističe a krémiky podľa jej popisu bude hračka aj pre malé dieťa. A že Vás to bude baviť, za to dám ruku do ohňa.

U mě na webu www.alzbetazikova.cz používám cookies a je potřeba, ať to víte. Surfováním na mém webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací…