Zjistěte, jak dobře a jednoduše prát

Přemýšlíte, jak lépe a s menší námahou prát?

Mám pro vás 5 vyzkoušených tipů, které vám usnadní práci, a prospějí vašemu zdraví i peněžence.

Objevte jednoduché a zdravé postupy praní

Ozdravte si domov

Máte obavy, že Vaše zdraví trpí zbytečnými toxiny?

Najděte je a vylučte ze svého života, ihned!

Když se mi narodila dcera, začala jsem se více zajímat o to, v čem a jak vlastně peru, protože některé skvrny prostě nešly vyprat a hodně prášků bylo na miminkovské oblečení nevhodných. Některé tipy z e-booku jsem proto objevila již dříve, ovšem po několikaměsíčním hledání a zkoušení, a některé pro mě byly novinkou. Doporučuji všem, kteří se rozhodli začít prát méně chemicky a přitom účinně. První krok ke zdravějšímu životu!
Nadchlo mě, jak skvěle Alžběta popsala výhody a přínosy vlastnoručně vyrobených pracích prostředků. Jejich zhotovení je nejen jednoduché, ale také levné a použití šetrné k životnímu prostředí a zdravější pro pokožku oproti komerčním pracím prostředkům. Každý by si měl uvědomit, jaký vliv má chemicky vyrobená kosmetika na naše zdraví. Už nějakou dobu kupuji přírodní kosmetiku a těším se, až si ji konečně vyrobím i sama podle Alžbětiných návodů, které právě chystá do nového e-booku.
Monika Ševčíková
Autorka e-booku 10 kroků ke zdravému životnímu stylu díky rostlinné stravě

U mě na webu www.alzbetazikova.cz používám cookies a je potřeba, ať to víte. Surfováním na mém webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací…