V poslední době jsem četla několik článků a shlédla i video o tom, jak se v současné době rozvinula hysterie okolo eko-bio-raw-vegan-barefoot. Já tuto mánii vůbec neprožívám, i když ten, kdo mě zná jen povrchně, by mě do tohoto trendu mohl zahrnout.

Ano,

tuhy balzamPostup při výrobě tuhého balzámu nejen na rty.

Prostě a stručně, jdu zlatou střední cestou a nic nehrotím.

Ovšem cesta k tomuto názoru nebyla úplně jednoduchá. Začínala jsem v době, kdy nebylo tolik informací, zdrojů, navodů a názorů. Musela jsem si plno věcí osahat, otestovat, domyslet. To ale mělo tu výhodu, že jsem si sama na sobě a své rodině vyzkoušela, co nám funguje a co nám naopak nevyhovuje.

Stejně tak je to s mými recepty na prací a úklidové prostředky, krémy, a další, o kterých píšu ve svém e-booku. Prošla jsem dlouhou cestou ladění receptů tak, aby fungovaly, byly jednoduché a z dostupných surovin. Ne vždy se mi to povedlo a naopak některé své návody miluju.

Je prostě dobré si najít svoji cestu, která vyhovuje, a ne si do toho nechat mluvit nebo se vést nějakým trendem. Z tohoto důvodu lidem radím, zkoušejte, přemýšlejte a dělejte to tak, abyste z toho měli RADOST 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *